Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Публикации, новости, события

Вернуться в Календарь ИТ-событий


25.02.2016

Хмарні рішення для E-Commerce. Європейський досвід для України.

Хмарні рішення для E-Commerce. Європейський досвід для України

На 9-й щорічній конференції «Центри обробки даних 2016», яка відбулась 24 лютого у Києві, латвійський телеком-лідер Lattelecom представив новітні рішення віртуальної платформи Lattelecom Cloud для компаній галузі E-Commerce

Латвійська віртуальна платформа Lattelecom Cloud базується у сертифікованому центрі обробки даних рівня TIER III Dattum, який є одним з найбільш захищених ЦОД у Північній Європі. Lattelecom Cloud має високий показник доступності та є повністю зарезервованою. Фізично цей ЦОД знаходиться в Ризі, у Латвії, що автоматично означає захист даних клієнта законами Євросоюзу. Канал передачі даних прямо з'єднує і проходить через Білорусь в Україну, забезпечуючи швидкість 24 мс. 

За даними УАДМ (Української асоціації директ-маркетингу), за перші шість місяців 2015 року український ринок електронної комерції показує стійке зростання у гривні. Цьому сприяють багато факторів, в тому числі й запуск мереж 3-го покоління (3G) і конкурентоспроможність інтернет-рітейлу у ціновій пропозиції шляхом скорочення витрат. У той же час глобальний ринок показує приголомшливе зростання: 18-23% щорічно проти 5-6% за рік зростання світового рітейлу. 

Смартфонізація і мобільний інтернет відкривають нові шляхи для інтернет-бізнесу, додаючи відсотки до зростання. Але які бар'єри стримують українське зростання електронної комерції? Як маркетингові, так і технічні. До них можна віднести у більшості випадків відсутність сучасної інфраструктури та недовіру користувача в питанні безпеки угоди й оплати. Під загрозою не тільки клієнти - самі компанії E-Commerce часто стають об'єктами хакерських і DDoS-атак. Так, за даними дослідження Kaspersky Lab у 2015 році 38% інтернет-бізнесів після DDoS-атаки були не в змозі виконувати свою діяльність, а 61% тимчасово втратили доступ до комерційної інформації. Недосконала інфраструктура, яка була в наявності, не впоралася з атакою. 

Останнім часом одним з найбільш ефективних способів забезпечити постійний і безпечний доступ і зберігання даних стали хмарні рішення. Новітні віртуальні платформи дозволяють на наявній інфраструктурі ЦОД розгортати будь-які зручні для клієнта рішення, беручи до уваги потреби різних організацій. 

На базі платформи Lattelecom Cloud в Україні вже реалізовані успішні проекти. Наприклад, на створення у хмарі внутрішньої інфраструктури компанії, яка займається оптовою торгівлею (інтернет-магазин, система управління складом, бухгалтерський облік) пішло всього 10 днів - 3 на впровадження і 7 днів на міграцію. CAPEX склали 0 євро. В результаті компанія знизила IT-витрати на 25% і забезпечила внутрішнім клієнтам безпеку і доступність. 
Нова платформа не просто розподіляє і використовує віртуальні ресурси (CPU, RAM, HDD), а паралельно створює гнучку IT-інфраструктуру. Її потужність можна змінювати відповідно до вимог бізнесу дуже оперативно. Додаткові можливості платформа відкриває IT-інтеграторам та операторам інтернет-послуг, які можуть користуватися послугами Lattelecom Cloud при створенні рішень для своїх клієнтів. Ця платформа має функції для декількох орендарів (multitenant / white labeling): це означає, що частина платформи може бути виділена партнеру, який може її пристосувати під потреби своїх клієнтів. 

Директор Відділу розвитку бізнесу центрів обробки даних Lattelecom Маріс Сперга: «Запустивши платформу Lattelecom Cloud для ринку України восени 2015 року, ми вже можемо показати успішні впроваджені рішення для всіх галузей українського бізнесу, а особливо для електронної комерції. За допомогою наших послуг, ми даємо можливість не тільки винести свої сервери за кордон, але також побудувати повноцінну віртуальну платформу для швидкої, зручної, а головне - безпечної роботи, щоб звести до мінімуму ризик від атак на сайти і втрат інформації. У минулому році попит на наші послуги в Україні значно зріс (на 250%) - це підтверджує, що ми знаходимося на правильному шляху і нам вже довіряють багато клієнтів».

Більш детальна інформація: www.lattelecomcloud.com

Про компанію: 
SIA Lattelecom (Латвія) - найбільший оператор телекомунікаційних послуг та інтегратор у Прибалтиці. Заснований у 1994 році. Підприємство пропонує інтегровані послуги електронного зв'язку та інформаційних технологій (IT), а також телекомунікаційні послуги й послуги з проектування та будівництва мереж. Компанія також надає рішення передачі даних та IT-інфраструктури, послуги інтернету і колл-центру, а також аутсорсингу. 
У складі Lattelecom функціонують вже чотири повноцінних комерційних ЦОД, серед яких є перший і єдиний у Північній Європі сертифікований за стандартами TIER III FACILITY і TIER III DESIGN (Uptime Institute, USA). Так само, даний ЦОД є першим в Прибалтиці, який отримав статус провайдера послуг PCI DSS - цей сертифікат підтверджує відповідність міжнародним стандартам, які можуть застосовуватися до будь-якої компанії, яка обробляє, зберігає або передає дані власників платіжних карт та електронних фінансових транзакцій. 


ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)
Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильногоMBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

    • Развитие ИТ-функции
    • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
    • Эффективное управление ИТ-командами.
    • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины 30.09.2019 Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины

С 1 октября 2019 года стартует программа по обеспечению технических ВУЗов Украины новейшим программным обеспечением для разработки радиочастотных (РЧ) и сверхвысокочастотных (СВЧ) устройств NI AWR Design Environment.

Цель программы - обеспечить возможность использования студентами современных решений NI AWR, показать преимущества работы в легальном программном обеспечении.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы 25.06.2019 Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы

Компания Moyo - крупнейшая сеть магазинов электроники, бытовой техники и других потребительских товаров, совместно с Softprom by ERC - Advanced Consulting Partner в сети Amazon Web Services, объявили об успешной реализации ИТ-проекта на платформе AWS. Для стабилизации и увеличения доступности e-commerce платформы было выбрано решение на базе Amazon AWS как альтернатива предыдущему облачному провайдеру.

Для миграции выбрали услуги аренды виртуальных машин и база данных, как сервис. В качестве сопровождающих также подключены сервис Route 53 для управления и защиты DNS, облачное дисковое хранилище для бэкапов.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади 12.06.2019 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

 

ИТ-ВИДЕО (ВСЕ ВИДЕО)
RSS

Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron. 23.11.2018 Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron.
Робот-помощник в обслуживании клиентов / Сложности построения самой большой аптечной сети / Проблема последней мили при подключении интернета / Большая логистика, где управление только на информационном уровне и многое другое...
Более подробно смотрите в интервью Андрея Гончаренко каналу Perceptron.

Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron. 28.08.2018 Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron.

Лучков Роман, CIO БаДМ: "У меня в карьере было немного компаний, и, несмотря на 20 страниц трудовой книжки, можно выделить три этапа построения карьеры: первая компания в которой я пробаботал 10 лет была телекоммуникационной (Оптима-телеком), вторая - сделала компетенции  (qivi.ru - объединенная система моментальных платежей), третья компания в котрой я сейчас работаю, компания БаДМ."

Более подробно смотрите в интервью каналу Perceptron

Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron. 13.08.2018 Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron.

Более 10 лет консалтинговой деятельности в области ИТ позволили Владимиру превратить практические примеры в теоретические кейсы как на выступлениях клуба ИТ директоров, так и на отдельную секцию в MBA “Информационный менеджмент”.

Бузмаков Владимир, Председатель Актива Сообщества ИТ-директоров Украины, директор по консалтингу и учредитель консалтинговой компании «Супремум», идеолог и руководитель программы MBA IT (MBA «Информационный менеджмент») в Бизнес-школе КРОК.

Интервью каналу Perceptron.


| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»

//