Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  

Вернуться в календарь ИТ-событий


Бізнес-конференція ERP FORUM

Бізнес-конференція ERP FORUM

Дата проведення: 27 лютого 2018 року

Місце проведення: м. Київ, Mercure Kyiv Congress Hotel, вул. Вадима Гетьмана, 6, зал «Довженко». 

Всі бажаючі запрошуються до участі у бізнес-конференції, присвяченій виходу нових продуктів Business Automation Software (BAS) для корпоративного ринку. Учасники конференції ознайомляться з сучасними можливостями підвищення ефективності управління бізнесом, організації обліку, контролю і аналізу фінансових і матеріальних ресурсів, успішними кейсами по впровадженню  ERP-систем в різних сегментах бізнесу.

На конференції будуть розглянуті функціональні можливості інноваційного продукту для побудови комплексних інформаційних систем управління - BAS ERP. Методисти та розробники детально зупиняться на ключових підсистемах рішення та сервісних інструментах.

Також будуть представлені нові продукти BAS Управління холдингом – рішення для підвищення ефективності холдингових структур та BAS Документообіг КОРП – багатофункціональна система електронного документообігу. 

На Вернісажі, який буде організовано в рамках конференції, учасники зможуть адресувати свої запитання спеціалістам та експертам провідних ІТ-компаній, обмінятися думками з питань автоматизації бізнесу в ході прямого спілкування один з одним. Вернісаж буде діяти у фойє упродовж всього часу форуму паралельно з виступами у залі. 

Короткий попередній зміст конференції:

09:00-10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:00-13:00

 • BAS ERP - інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління. Загальний огляд управлінських підсистем.
 • BAS Управління холдингом - нове рішення для підвищення ефективності холдингових структур.
 • BAS Документообіг КОРП - розвиток багатофункціональної системи електронного документообігу.
 • Успішні впровадження ERP-систем.
Огляд нових можливостей BAS ERP:
 • Вирішення завдань управління виробництвом.
 • Інструменти для наскрізного планування виробництва і його забезпечення: продаж – закупівлі.
 • Розрахунок собівартості і фінансового результату.
13:00-14:00 Обід
14:00-16:30 Огляд нових можливостей BAS ERP (продовження):
 • Бюджетування і управління грошовими потоками.
 • Управління маркетингом і торговими операціями.
 • Нові можливості і сервісні інструменти ведення регламентованого обліку.
 • Автоматизація відображення щоденних господарських операцій в обліку і отримання звітності відносно до МСФЗ.
 • Інструменти управління персоналом і розрахунку заробітної плати.
 • Моніторинг і аналіз показників діяльності підприємства.
 • Доповіді ІТ-компаній про проекти впровадження з прикладами комплексної автоматизації підприємств і ефективного використання ERP-систем.

Умови участі для слухачів

Представники підприємств (директори, керівники підрозділів, головні бухгалтери) – безкоштовно.

Реєстрація: http://www.unionba.com.ua/events/all_events/biznes-konferentsiya-erp-forum/ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)

Воркшоп "Windows 10 Spring Creators Update 2018. Практика та досвід розгортання та забезпечення інформаційної безпеки користувачів" Воркшоп "Windows 10 Spring Creators Update 2018. Практика та досвід розгортання та забезпечення інформаційної безпеки користувачів"

24 травня 2018 року, м.Київ, офіс Microsoft, вул.Жилянська, 75. Запрошуються ІТ професіонали та фахівці з інформаційної безпеки відвідати практичний захід, присвячений новітнім технологіям, вбудованим в останню версію Windows 10. Все це, а також про підхід Microsoft до сучасного ІТ Вам розповість експерт з інформаційних технологій Microsoft – Віктор Голуб.

Міжнародний форум BIT-2018 у Запоріжжі Міжнародний форум BIT-2018 у Запоріжжі

24 травня 2018 року, м. Запоріжжя, вул. Лобановського, 21, стадіон «Славутич-Арена». Місто зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Цей галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Заступник голови Держагентства з електронного урядування Олексій Вискуб: "До кінця 2018 року маємо презентувати 100 найбільш важливих е-послуг" 28.12.2017 Заступник голови Держагентства з електронного урядування Олексій Вискуб: "До кінця 2018 року маємо презентувати 100 найбільш важливих е-послуг"

Автор: Т.Галковська
Україна поступово, але впевнено переходить в онлайн. Майже кожен місяць уряд звітує про нові сервіси, якими можна скористатися лише за допомогою комп’ютера. Зареєструвати бізнес, земельну ділянку, отримати ліцензію на будівництво чи допомогу при народженні дитини тепер можна без черг. Які ще послуги держава надає "в один клік", в яких реєстрах буде використовуватись блокчейн, чи є економічний ефект від переходу сервісів в онлайн? На ці та інші питання в інтерв’ю "Цензор.НЕТ" відповів заступник голови Державного агентства з електронного урядування Олексій Вискуб.

Аналитика рынка фриланса в Украине за 2017 год — приток заказчиков стал больше, чем приток фрилансеров 22.12.2017 Аналитика рынка фриланса в Украине за 2017 год — приток заказчиков стал больше, чем приток фрилансеров

Согласно данным площадки Freelancehunt.com, количество фрилансеров, по сравнению с прошлым годом, увеличилось на 25%, в то время как заказчиков - более чем на 30%.  2017 год был непростым — изменения налогового законодательства и другие факторы у многих вызвали неоднозначное настроение. Отчасти благодаря этому прирост количества заказчиков усилился.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – «UnitedData/Об’єднані дані» 23.03.2018 Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – «UnitedData/Об’єднані дані»

Ощадбанк продовжує впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів - «UnitedData/Об’єднані дані». Робота над проектом UDa розпочалась в середині 2015 року. На травень 2017 року проведено функціональне тестування всіх модулів системи та успішно пройдено перші етапи міграції даних клієнтів центрального офісу та одного з регіонів. Клієнти, чиї дані було перенесено, були заздалегідь попереджені про нетривале обмеження функціоналу і, сподіваємось, незручностей не відчули.  26 травня 2017 року пройшли наступний етап – міграція регіональних управлінь - переносу даних клієнтів Головного управління м. Києва та Київської області.

На соревнованиях лучших IТ-экспертов НАТО украинские команды заняли первые три места 23.03.2018 На соревнованиях лучших IТ-экспертов НАТО украинские команды заняли первые три места

Сегодня, 23 марта, на соревнованиях лучших IТ-экспертов НАТО TIDE Hackathon-2018 украинские команды заняли первые три места. Об этом Цензор.НЕТ сообщил майор Ярослав Гончар. "Сегодня состоялся финал. Первое, второе и третье места заняли украинские команды. При том, что в этом году участников гораздо больше, чем в прошлом году", - отметил он.

| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»