Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Проекты (ИТ-форум)

Вернуться в Календарь ИТ-событий


Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба 18.07.2017

Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба

Google запрошує всіх охочих у віртуальний тур українськими музеями під відкритим небом. У партнерстві з Міністерством культури України, Google оцифрували сім музеїв в різних регіонах України і створили спеціальний сайт “Музеї України просто неба”, де можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися більше про народну архітектуру і побут, відчути всю самобутність української культури. 3D-тури всіх музеїв також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії "Автентична Україна".

3D-тури музеями просто неба представляють історію життя в різних регіонах України, зокрема, унікальні колекції етнографічних та архітектурних об'єктів з усіх регіонів України, датованих XV-XIX століттями. Список музеїв в рамках проекту складається з: Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові “Шевченківський гай” (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства “Мамаєва Слобода” (Київ), Запорізька Січ - Національний заповідник “Хортиця” (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).
Щоб почати віртуальну подорож, потрібно вибрати на карті один із семи музеїв, і за допомогою зручної навігації і голосового супроводу трьома мовами - українською, російською і англійською - ви зможете дізнатися цікаві факти з історії української культури. Завдяки 360-градусним панорамам можна не тільки прогулятися територією музеїв і вивчити околиці, а й зазирнути всередину будинків і ознайомитися з музейними експозиціями.Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів)


Крім того, за допомогою опції “Прокласти маршрут” можна перейти на Карти Google і скласти оптимальний варіант маршруту від свого місця розташування до обраного музею.Музей народної архітектури і побуту у Львові “Шевченківський гай” (Львів)

Євген Нищук, Міністр культури України: “Живучи в сучасному світі, сповненому високими технологіями та їх засобами, ми маємо продемонструвати культурну спадщину, яка робить людство вічним. Такі проекти, як наша спільна ініціатива з Google Україна, кампанія “Автентична Україна” - чудове поєднання сучасних технологій і вікового надбання нашого народу. А представлення світові відомих історичних пам'яток та унікальної культурної спадщини України є важливим завданням Міністерства культури, яке я очолюю. Разом з компанією Google музеї України просто неба стають доступними для всього світу”.

Олег Якимчук, директор з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна: “Ми раді, що за допомогою сучасних цифрових технологій користувачі як в Україні, так і по всьому світу зможуть відкрити для себе красу і багатство культурної спадщини України, зібрані в колекціях музеїв просто неба. Дякуємо за сприяння в реалізації проекту "Автентична Україна" Міністерству культури України”.

В рамках кампанії "Автентична Україна" вже представлені віртуальні тури унікальними дерев'яними церквами Карпатського регіону України зі світової спадщини ЮНЕСКО і 3D-тур Київським національним академічним театром оперети.

Щоб почати тур музеями під відкритим небом, потрібно зайти на сайт http://museums.authenticukraine.com.ua/ або вибрати місце, що цікавить, на Google Картах в режимі Street View.

Джерело: https://ukraine.googleblog.com/ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)

Размести информацию о своей компании в Справочнике ИТ-компаний - получи БОНУС! Размести информацию о своей компании в Справочнике ИТ-компаний - получи БОНУС!
Акция: при размещении информации в справочнике ИТ-компаний (стоимость - 240 грн) Вы получаете возможность два месяца размещать информационные материалы на сайте ИТ-Форум (практически, без ограничений).

Вебинар "Практический онлайн-курс Fortigate" Вебинар "Практический онлайн-курс Fortigate"

19 октября (четверг) 2017 года. Время: 11:00 - 12:30.  Практический онлайн-курс Fortigate, цикл из пяти практических вебинаров. Один из вебинаров нового онлайн-курса "Fortinet" и "Extreme Networks"

Вебинар "Практический онлайн-курс Fortigate" Вебинар "Практический онлайн-курс Fortigate"

26 октября (четверг) 2017 года. Время: 11:00 - 12:30.  Практический онлайн-курс Fortigate, цикл из пяти практических вебинаров. Один из вебинаров нового онлайн-курса "Fortinet" и "Extreme Networks"

Конференція HPC DAY 2017 Конференція HPC DAY 2017

19 - 21 жовтня 2017 року, м.Київ, Арт-холл Д12, вул. Десятинна 12. Подія HPC DAY у 2017 році буде складатися з 3-х днів, перший орієнтований на презентації щодо технологічних новинок, архітектури та ПЗ, другий - це день тренінгів для розробників та керівників проектів, а третій - практична робота в групах з орієнтацією на вирішення завдань найбільших замовників в Україні зі сфери телекомунікацій та фінансів. 

13-а конференція з інформаційної та кібербезпеки UISGCON 13 13-а конференція з інформаційної та кібербезпеки UISGCON 13
 жовтня 2017 року, Президент Готель, Київ, Україна. Місце, де зустрічаються постачальники послуг з кібербезпеки та ті, хто зацікавлений у таких послугах. Серед відвідувачів багато і тих, хто вважає цю тему важливою та цікавою, де можливо обговорити з фахівцями поточні тренди індустрії ІБ та бути готовим до останніх викликів.

Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Cisco Kinetic — новый этап развития цифровой платформы для  «умных» городов 13.10.2017 Cisco Kinetic — новый этап развития цифровой платформы для «умных» городов

Блог Анила Менона, президента глобального подразделения «“Умные” и подключенные сообщества» компании Cisco. Сейчас, когда все больше городов и локальных сообществ встают на путь цифровых преобразований, Cisco продолжает свою научно-исследовательскую деятельность, предлагая заказчикам соответствующие концепции, технологии и бизнес-модели.

Кибербезопасность в Украине: наличие отсутствия 09.10.2017 Кибербезопасность в Украине: наличие отсутствия

Тема безопасности стала ключевой на 8-м Украинском форуме по управлению Интернетом IGF-UA. Практически каждая секция форума тем или иным образом касалась вопросов безопасности в целом и кибербезопасности в частности. Ожидаемо, что самой многолюдной и, пожалуй, самой дискуссионной стала первая секция форума – «Кибербезопасность», где рассматривали три вопроса: «Есть ли система кибербезопасности в Украине?», «Антивирус против Endpoint protection: борьба за рынок. Что дальше?» и «Высшее киберборазование в Украине». Автор статьи -  Владимир Кондрашов.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

9 украинских приложений, которые работают на основе данных из открытых реестров 16.08.2017 9 украинских приложений, которые работают на основе данных из открытых реестров

В Украине массово открывают реестры данных. Но вопрос — как обычному украинцу можно их использовать в своих целях и в повседневной жизни. Для этого неравнодушные создают приложения, программы и ресурсы. Теперь можно экономить бензин, электроэнергию, записываться на прием к врачу, а еще следить за тем, как государство тратит деньги налогоплательщиков.

Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба 18.07.2017 Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба

Google запрошує всіх охочих у віртуальний тур українськими музеями під відкритим небом. У партнерстві з Міністерством культури України, Google оцифрували сім музеїв в різних регіонах України і створили спеціальний сайт “Музеї України просто неба”, де можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися більше про народну архітектуру і побут, відчути всю самобутність української культури. 3D-тури всіх музеїв також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії "Автентична Україна".

| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»