Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Реклама
Посмотреть Календарь ИТ-событий
Компания RACKRAY
Новости (Проект "IT-Планета")

ДЕТАЛЬНО


Розпочата реєстрація на нові конкурси

Розпочата реєстрація на нові конкурси


ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ:
 • Якщо Ви вже зареєстровані на участь у ІТ-Планеті просто виберіть в своєму кабінеті нові конкурси на скористайтеся кнопкою "відправити роботу".
 • Якщо Ви ще не реєструвалися на участь у ІТ-Планеті:
  • спочатку зареєструйтесь на міжнародному веб-сайті ІТ-Планети за цим посиланням
  • після підтверждення Ваших даних - виберіть в своєму кабінеті нові конкурси на скористайтеся кнопкою "відправити роботу"

Запрошуємо прийняти участь у нових креативних конкурсах (реєстрація продовжена до 15 травня):
Останній тренд реклами - 3D-mapping - технологія, яка дозволяє проектувати на різних нерівних поверхнях зображення і відео. За допомогою маппінга можна влаштувати як в приміщенні, так і на вулицях міста шоу-програми, які гарантовано привернуть погляд глядача, і надовго залишать яскраве враження.
  • Переможці отримають запрошення на роботу в проектах на комерційній основі, а деякі -  контракт на працевлаштування в лідируючій Української компанії по розробці інноваційних рішень і виробництву відеоконтенту - Magic-Innovations.
  • Кращі роботи будуть наживо спроектовані на будівлі для журналістів та телебачення з подальшим просуванням сюжетів по нашим pr ресурсів.
  • Нагороди та дипломи кращим 3-м аніматорам - Magic 3D Mapper
  • Самий креативний проект отримає кращий графічний digital планшет.
У 21 столітті все мрії фантастів перейшли з фільмів в реальне життя. Завдання сучасних розробників - створювати нові корисні пристрої, використовуючи існуючі інноваційні рішення: touch планшети ios, android, windows, kinnect, проектора, екрани, vebcam, virtual reality, augmented reality, laser ...
  • Переможці отримають можливість реалізувати протягом 3-х тижнів в команді кращу інноваційну ідею. За підсумками практичної реалізації учасники команди можуть отримати запрошення на роботу в проектах на комерційній основі, а деякі - контракт на працевлаштування в лідируючій Української компанії по розробці інноваційних рішень і виробництва відео контенту - Magic-Innovations. Вас чекають:
   • Запрошення на роботу в наших проектах на комерційній основі і в подальшому працевлаштування
   • Партнерська програма і співавторство в комерційних розробках - відсоток від прибутку.
   • IT подарунки переможцям від компанії Magic-Innovations та партнерів
   • Нагороди та дипломи. Magic IT Developer
 • ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ:
  • Якщо Ви вже зареєстровані на участь у ІТ-Планеті
   • просто виберіть в своєму кабінеті нові конкурси на скористайтеся кнопкою "відправити роботу".
  • Якщо Ви ще не реєструвалися на участь у ІТ-Планеті:
   • спочатку зареєструйтесь на міжнародному веб-сайті ІТ-Планети за цим посиланням
   • після підтверждення Ваших даних - виберіть в своєму кабінеті нові конкурси на скористайтеся кнопкою "відправити роботу"
Якщо у Вас виникли запитання - пишіть на адресу org@it-planet.org.ua або звертайтесь до оргкомітету.


ИТ-університет: новини
RSS

Вечерний кофе с выпускниками программы MBA "Информационный менеджмент" 19.09.2013 Вечерний кофе с выпускниками программы MBA "Информационный менеджмент"
19 сентября в Бизнес-школе "КРОК" состоялась  открытая встреча за чашкой кофе с выпускниками и слушателями программы MBA "Информационный менеджмент".  Выпускники поделились своим взглядом на вопрос "Карьера ИТ-менеджера, ИТ-директора - реалии и перспективы", рассказали о своем опыте, поделились своими впечатлениями от обучения на программе.

Набор в группу: обучение по программе MBI 13.08.2013 Набор в группу: обучение по программе MBI
Программа класса MBA со специализацией "Информационный менеджмент" (высшее образование для ИТ-менеджеров). Начало обучения третьей группы – 15 октября 2013 года.

15.07.2013 В рамках проекта «ИТ-школа для руководителей» прошел семинар «Концепция создания архитектуры (ИТ) Предприятия».
В рамках семинара «Концепция создания архитектуры (ИТ) Предприятия» слушателям представилась возможность перенять системные знания в области создания эффективных информационных систем управления в организации.

В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» 07.06.2013 В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13»
Международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» прошел на базе Киевского национального университета культуры и искусств (КНУКиИ) 31 мая – 3 июня.

В Киеве пройдет Международный финал олимпиады «IT-Планета 2012/13» 24.05.2013 В Киеве пройдет Международный финал олимпиады «IT-Планета 2012/13»
С 31 мая по 3 июня в Киеве пройдет международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13», на котором встретятся участники соревнований, показавшие наиболее высокие результаты на отборочных этапах в течение учебного года.

Результати всеукраїнського фіналу Конкурсу "Управління ІТ-проектами" ІТ-Олімпіади ІT-Планета-2012/2013 24.04.2013 Результати всеукраїнського фіналу Конкурсу "Управління ІТ-проектами" ІТ-Олімпіади ІT-Планета-2012/2013
19 квітня у Києві на базі ВНЗ-партнера Університету КРОК відбувся всеукраїнський фінал Конкурсу "Управління ІТ-проектами" міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2012/13». Змагання проводились у рамках Другої Всеукраїнської олімпіади з управління проектамиУ фіналі взяли участь 13 студентів із 10 навчальних закладів.


Результати заочного етапу Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" 24.03.2013 Результати заочного етапу Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13"
15 березня завершився заочний етап Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13". На участь у конкурсі зареєструвалися 43 студента з 12 навчальних закладів.

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України відбувся  5 березня в м.Донецьк. З 99 представників 18 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 16 учасника з 7 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Донецький національний університет та переможця серед технікумів та коледжів - Макіївський політехнічний коледж

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України відбувся  5 березня в м.Одеса. З 100 представників 14 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 26 учасника з 11 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Одеська національна академія зв'язку ім. А.С. Попова та переможця серед технікумів та коледжів - Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України відбувся 5 березня в м.Київ. З 101 представника 17 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 22 учасників з 10 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Національний технічний університет України "КПІ" та переможця серед технікумів та коледжів - Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ.   

ІТ-Олімпіада: новини
RSS

Старт Международной студенческой ИТ-олимпиады «IT-Universe-2013/2014» Старт Международной студенческой ИТ-олимпиады «IT-Universe-2013/2014»
1 октября официально стартовала Международная студенческая ИТ-олимпиада «IT-Universe-2013/2014».

В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13»
Международный финал состоялся 31 мая – 3 июня на базе КНУКИм. В финале приняли участие 118 студентов из четырех стран, показавших лучшие результаты на предварительных национальных испытаниях в номинациях «Использование ПО и администрирование», «Программирование», «Цифровое творчество» и «Телеком».

Презентация исследования эффективности ИТ-образования
5 июля в гостинице "Киев" состоится Презентация перечня ВУЗов - наиболее эффективных провайдеров образования для ИТ-отрасли

 У КНУКіМ відкрили «ІТ-Планету» У КНУКіМ відкрили «ІТ-Планету»
На базі Київського національного університету культури і мистецтв розпочався фінальний етап Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «ІТ-Планета 2012/13».

Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2012/13" Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2012/13"
31 травня - 4 червня 2013 р в м. Київ, Україна, на базі Київського національного університету культури та мистецтв відбудеться головна подія Олімпіади «IT-Планета 2012/13» - міжнародний фінал, на якому для вирішального змагання зберуться кращі учасники з Росії, України, Казахстану та Білорусі.

Реклама

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум

Управленческий Консультант

ИТ-форум

© Супремум, 2010-2014.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»